Kliendid meist

MARKA MOKS

Meil oli tore pidu ja maitsev toit.

Tänage kööki, eriti head olid kringel, mozarella juust  ja ahjupeedid!

4. märts 2020

AIRE ja TÕNU

Kogesime, et Eesti Vabaõhumuuseum on suurepärane koht pulmade organiseerimiseks. Muuseumi alal on erinevaid kauneid kohti, mida saab kasutada paaripaneku tseremoonia pidamiseks ja samuti pildistamiseks. Kõigi detailide kokku leppimine üritusturundusspetsialisti Ginaga sujus suurepäraselt - kõigile oma küsimustele saime kiired, asjatundlikud ja abivalmid vastused. Kehtis tõesti reegel, et küsida võib kõike - ikka leiti mingi võimalus lahendamiseks või nõu andmiseks. Meie saime abi pulmajuhist lilleseadeni. Ja toidud Kolu kõrtsis olid lihtsad ja maitsvad, just täpselt sellised nagu ootasime. Tagatipuks tõeliselt maitsev kohaliku pagari tehtud kohupiima-marja tort!

1. juuni 2019

 

JAVIER CHIQUILLA

I would like to tell you millions of thanks for the great time we had yesterday at Vabaohumuuseum and the great food. Our clients were so surprised and extremely pleased with the muuseum. Thank everyone for such amazing and perfect experience.

​18. juuli 2017
 

Silva ja Martin

Kõik sujus väga hästi! Ilm oli küll jahe, aga see eest päikesepaisteline. Võrgukuuride plats oli väga ilus. Hobune küll natuke trikitas, võttis paar korda tee äärde, et häda teha, aga usume, et see tähendab rikkust ja õnne :)

Meil oli väga ilus ja meeldejääv päev! Vabaõhumuuseum on ideaalne koht abiellumiseks, kui on soov lihtsaid, ilusaid ja rahvuslikke pulmi pidada.

​3. juuni 2017

Olympic Casino Eesti AS

Toitu ei jõutud ära kiita, eriti liha ja kamavaht. Suured, suured tänud!

24. mai 2017

Eesti Suusaliidu hooaja lõpetamine

Eesti Suusaliit lõpetas eile, 16.05 oma hooaega Eesti Vabaõhumuuseumis. Oli väga tore üritus, programm ja toitlustamine. Kõik meie suusaalade juhid, treenerid, külalised, toetajad ja parimad sportlased jäid õhtuga väga rahule. Kindlasti kaalume ka edaspidi Teie juures oma ürituste korraldamist, kas lumega või lumeta! Veel kord suured tänud ja edu Teile. 
 
16. mai 2017

Krista

Suur tänu! See asukoha vahetus oli meie jaoks vastupidi väga mõnus, sest põhiline põhjus muuseumi tulla oligi meil koos minu ema ja tema lastelastega Kakumäe näitus ära vaadata.
Saime vahepeal süüa ja siis jälle pilte vaadata ja ema meenutusi kuulata.
Ja täname veelkord kokka ja eriti meid laupäeval teenindanud perenaist, meie olemine tehti väga mõnusaks ja koduseks ja toit maitses kõigile!
Järgmiste kohtumisteni!
 
22. veebruar 2017

Suguvõsa kokkutulek setu talus

Kõik oli väga tore, jäime kõigega ülimalt rahule (nii teie inimeste, toidu, keskkonna, ruumiga). Suur aitäh kõige eest! Tuleme teine kordki!

12.veebruar 2017

Gaida Välling

Suur tänu! Kiidame sõbraliku ja sooja olemisega teenindajat ja väga maitsvaid toite.

11. veebruar 2017

Vivendi

Meil oli väga tore ning sööki oli väga palju, mis kõik oli imemaitsev. Liha jäi korralikult üle, mis meile siis kaasa pakiti. Jäime koha ja teenindusega väga rahule.

20. detsember 2016

Junior Achievement Eesti SA

Tahan tänada väga meeldiva vastuvõtu eest kõrtsis, kõik sujus suurepäraselt ja loodame, et meie koostöö jätkub ka tulevikus.

12. november 2016

Lapse ristsed kabelis

Kõik sujus imeliselt! Suur aitäh Vabaõhumuuseumile ja osavõtlikule perenaisele!

5. november 2016

Katariina

Jäime väga rahule – teie juures on väga-väga mõnus olla, toidud olid nii maitsvad ja kõik klienditeenindajad nii sõbralikud. Aitäh!

31. oktoober 2016

AS Ensto Ensek

Aitäh eilse tore päeva eest Vabaõhumuuseumis! Kõik sujus nii kui plaanitud. Giid oli väga tore ning rääkis huvitavalt. Ka Setu tare programm oli väga hea! Eriti meeldis rahvale kiikumine, vist kõik sealpool muuseumi otsas olevad kiiged said järele proovitud (kolm tükki, millest üks on küll lagunemise piiri peal).

13. oktoober 2016

Telia Eesti AS

Täname Teid meeldiva koostöö eest - kogu korraldus oli SUPER ja meie meeskond jäi väga rahule. Soovitame Vabaõhumuuseumit oma ettevõttes ka teistele meeskondadele, kui väga sobivat seminaride jm ürituste läbiviimise kohta. 

Veelkord: meie tänud Teile Gina isiklikult, keraamika juhendajale Mats Õun’le ja Kolu Kõrtsi toitlustus-meeskonnale.

5. oktoober 2016

Sünnipäevapidu 4. september 2016

Eriti tahaks tänada ja kiita peipsivene talu perenaist, kes rääkis väga huvitavalt ja südamest.

Riina Soovik
Informaatikainstituut, Tallinna Tehnikaülikool

Jäime ekskursiooniga väga, väga rahule! Minu üllatuseks enamusele meeldis karask, meie giid oli imearmas ja tegi oma tööd väga hästi ning toit oli väga maitsev! Aitäh teile kõigile, kes meie suvekooli viimasele päevale kaasa aitasite!

22. august 2016

Maria & Johan

Suur suur aitäh imelise karaski eest! Kõigile väga maitses ja sellest jätkus rõõmu kohe mitmeks päevaks!

10. august 2016

Jekaterina ja Mark Sepp

Me täname teid, et saime oma pulmapäeva pidada fantastilises kohas! Paljud külalised ütlesid, et kui tore koht, ja tore, et mitte restoran, kus kõik lihtsalt istuvad ja söövad. Ja kaarikuga läks ka kõik sujuvalt, nii et kummardus ka kutsarile ja hobusele (kes isegi ei söönud mu pruudikimpu ära :))

6. august 2016 

Valentina Paas
Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Meile meeldis teie juures väga! Ilm oli kena ja Setu peremees oli väga lahke, isegi kass ja kitsed käisid meid tervitamas. Ruum oli nii kenasti ettevalmistatud, et meile jäi ainult puhas olemise rõõm. Ka lõuna vabas õhus mere ääres oli suurepärane lahendus.

Leiba kiidame ka :)

Ühesõnaga, suur tänu kauni päeva eest! Kogu meie meeskonnalt kogu teie meeskonnale.

14. juuni 2016

AS Maru Ehitus

Suur tänu! Teenindaja selgitas väga kenasti ära, mida süüa pakutakse. Töötajad jäid rahule ja isegi ilma saite meile ideaalse tellitud :)

Palun tänusõnad ka kõrtsi personalile edasi öelda. :)

24. mai 2016

Piret Nõmmann

Soovime teid tänada, et olete oma kollektiiviga suutnud teha laheda peokoha Vabaõhumuuseumis. Kõik oli väga hästi. Rahvale väga meeldis. Ma olen nii õnnelik, et minu 50. a sünnipäev möödus kohas mis ikka kõigile meelde jääb. Suured tänud teenindajatele abi ja lahkuse eest. Ja veel kord suur suur aitäh loomulikult Setu lauljatele ja pillimehele, kelleta poleks pidu olnud nii meeleolukas. Palun öelge neile minu tänusõnad edasi.

16. aprill 2016

Swedbank AS

Päev Vabaõhumuuseumis oli siiralt hubane, soe ja mõnus. Lõuna, millega me oma päeva alustasime oli väga maitsev - eriti just kala. Setu talu on väga hubane, soe koht ja kindlasti üheks võimaluseks ka tulevikus oma meeskonnaüritusi seal korraldada. Ehk kokkuvõttes olid Swedbanga töötajad väga rahul nii koha, kui ka tegevustega.

F9

Meil läks sündmus täitsa korda. Olulised külalised olid kõik kohal. Kõik jäid ellu. Majapidamine toimis teil väga hästi. Meie poolt kõigile, kes vaeva nägid  - suur pai.

Malle Rannik

Sünnipäev on peetud ja oli suurepärane. Tänan kõiki teie inimesi, kes sellele kaasa aitasid.

Maire Voore

Sain oma sünnipäevaga kenasti maha, kõik toimis ja toidud olid väga maitsvad. Nelja tunniga sain kenasti hakkama.
Arusaamatus tekkis vaid pillimehega, mina tellisin ta tunniks, aga temani jõudis info, et ta on tellitud kogu ajaks. Pidin talle ise ütlema, et aeg on ümber ja ta võib nüüd mängimise lõpetada ja ära minna. Muus osas aga arusaamatusi ei olnud. 

Omniva

Aitäh vastu võtmast, meil oli väga tore!

Merle Rahe

Pidu sai peetud vaatamata tugevale vihmale ja nii lapsed kui ka mina lapsevanemana jäin väga rahule.

Dmitry Tkachenko

Thank you very much for delicious traditional Estonian cuisine. Our Japanese group was very happy to taste everything. We have really good impression about the food and the atmosphere. Hope to cooperate with you again.

Anžela Kaminskas
Ida-Tallinna Keskhaigla

Soovime avaldada suurt tänu meeldiva kostöö eest koolituse korraldamisel Arle Soesonile ja Tiiu Vilbrantile.
Samuti meeldis väga lõunasöök.

Kindlasti tuleme Teie juurde tagasi ja kutsume külalisi välismaalt.