Mobiiliäpp NUMU

Lae alla tasuta NUMU äpp! Äpist leiad põneva orienteerumismängu  "Pulmakoti täitmine" ning kogu muuseumi ekspositsiooni tutvustava audiogiidi. 

 

 

AUDIOGIID

64 punktist koosneva audiogiidi abil saab ülevaate Eesti Vabaõhumuuseumi ekspositsioonist, kohalikust taluarhitektuurist, Eesti ajaloost, taluelust ning argikultuurist. Keeled: eesti, vene, inglise, hispaania, saksa, prantsuse, itaalia ja soome. 

Tule ja avasta muuseumi küla 18.-20. sajandist pärit talumajapidamiste, kõrtsi, kabeli, külakooli, poe ja pritsikuuriga!

 

 

ORIENTEERUMISMÄNGUD

​Lõbusad seiklusmängud “Aita pruuti” ja “Pulmakoti täitmine” aitavad Eesti Vabaõhumuuseumi külas seigeldes tundma õppida Eesti ajalugu, taluelu, pulmakombeid ning erinevate ametimeeste töid. Mängu jooksul kohtutakse vana aja inimestega ning lahendatakse lõbusaid ja õpetlikke ülesandeid. Nii saab liitreaalsuse abil näha, kes Härjapea talu sahvris pähkleid sööb, proovida hernestel põlvitamist ja mõistatada, kus talurahvas vilja peksis. Veel saab uudistada, kuidas töötab tuulik või peab pidu setu rahvas. 

Mänge saab mängida eesti, vene ja inglise keeles. “Aita pruuti” mängu saab mängida suvehooajal, "Pulmakoti täitmine" on aga aastaringne seiklus.

 

 

 

LAE OMA NUTITELEFONI TASUTA NUMU ÄPP

 

Appstore lrg 25178aeef6eb6b83b96f5f2d004eda3bffbb37122de64afbaef7107b384a4132                                                                            Get it on Google Play