Sügislaat 2016

Hea laadaline!

Registreerimine laadale on lõppenud. 

Ootame Sind kauplema Eesti Vabaõhumuuseumi sügislaadale, mis toimub 18. septembril kell 10.00-16.00. Eesti leiva päeva raames tutvustatakse vanu leivaviljaga seotud töid ja kombeid, valmistatakse vanade retseptide järgi süüa ning muidugi küpsetatakse leiba. Sassi-Jaani talus on taaskord mahetoodete laat, Kutsari-Härjapea õuel seavad end sisse aga kedrakeraamikaga tegelevad meistrid.

Ootame laadale kauplema kodumaise käsitöö ning traditsioonilise toidukaubaga. Väga on oodatud kõik leivaküpsetajad, kelle päralt on Nätsi tuuliku ümbruses asuv leivalaat! Kõigi laadal osalevate leivaküpsetajate pätsid on oodatud osa võtma Parima Laadaleiva konkursist, mis leiab aset Kolu kõrtsi ees!

Korraldajad jätavad endale õiguse otsustada kauba laadale sobivuse üle.

Laadal osalemine on kauplejale tasuta. Omalt poolt pakume laadalauda, vajadusel elektrit. Elektri kasutamise eest oleme kehtestanud teenustasu 5 eurot, mille saab tasuda ürituse päeval muuseumi kassasse.

Registreerimine on avatud 12. septembrini. Registreerimine toimub kodulehel asuva vormi kaudu. Korraldajad vaatavad registreerimistaotluse üle ning kinnitavad kaupleja osalemise e-maili teel.

 

Täpsem info:

Vivian Siirman

vivian@evm.ee

Telefonid 6 549 113 ja 56 636 791