Avaleht > Meist > Uudised > Veel viimased päevad saab osta heategevusliku lille!
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Veel viimased päevad saab osta heategevusliku lille!

muuseum , kampaania , SOS Lasteküla , heategevus

SOS Lasteküla kutsub emadepäeva eel kõiki Eesti inimesi aitama läbi heategevuslike lillede ostmise hättasattunud lapsi ja peresid ning ennetama seeläbi olukorda, kus lapsed tuleb vanemate juurest ära võtta.


Eestis satub asendus- ja turvakodudesse aastas umbes 400 last, sest ema ja isa ei suuda nende eest piisavalt hästi hoolt kanda. SOS peretugevdusprogramm toetab hättasattunud peresid majandusliku ja psühholoogilise nõustamise, hädavajaliku arsti- ja toiduabi ning õpi-, logopeedilise ning terapeutilise abiga.

Kõik, kes soovivad hädasolevaid lapsi ja peresid aidata, saavad 10. maini osta veebilehelt www.lillemale.ee heategevusliku kannikese. Lilled istutatakse emadepäeval, 10. mail Eesti Vabaõhumuuseumisse. Igaüks, kes on ostnud heategevusliku lille, saab tulla ja selle oma käega mulda panna. Lisaks saab Kuie koolimajas meisterdada emadepäeva kaarte.

SOS Lasteküla peretugevdusprogrammile aitavad sel aastal annetusi koguda ka EMT ja Elion, kes korraldavad 10. mail traditsioonilise emadepäeva kontserdi Tallinnas Raekoja platsil algusega kell 14.00. Kontserdil astuvad üles Ott Lepland, Estonian Voices, Trade Attack, Vaiko Eplik, ETV lastekoor ja Lea Dali Leon. Loe täpsemalt ja osta lill www.lillemale.ee

Sissepääs vabaõhumuuseumisse on kõikidele lille ostnud peredele vautšeri ettenäitamisel tasuta!

Teie arvamus on oluline! Sisukaart