Avaleht > Meist > Uudised > Tänutähe perepäev Eesti Vabaõhumuuseumis
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Tänutähe perepäev Eesti Vabaõhumuuseumis

muuseum , üritus , kampaania , tänutäht

Juunist augustini on Eesti Vabaõhumuuseum sarnaselt mitmetele Eesti külastuskeskustele olnud Tänutähe kampaania raames Politseiameti töötajatele ja peredele avatud tasuta. 28. augusti perepäeval tulevad omakorda politseinikud muuseumisse, et rääkida kogukonna turvalisuse jaoks olulistel teemadel!


Tänutähe perepäev toimub kell 12-15. Kell 13.00 esineb Kolu kõrtsi ees Politsei- ja Piirivalveorkester. Orkestrit juhatab Hando Põldmäe, esitatakse meeleolukat suvemuusikat. 

Härjapea talus juhivad piirkonnapolitseinikud külastajate tähelepanu vara kaitsmise olulisusele ja annavad nõu selle kohta, mida igaüks ise ära saab teha, et elada turvalises kogukonnas. Tutvustatakse erinevaid kogukondliku turvalisuse loomise võimalusi. Kohapeal saab vastused ka politseitööd puudutavatele küsimustele ning häid nõuandeid, kuidas iseenda ja oma lähedaste turvalisust hoida ja kaitsta. Lapsi rõõmustab Lõvi Leo!

Pulga talu rehe all on avatud Konserveerimis- ja digiteerimiskeskuse Kanut näitus „Tuli ja vesi“. Näitus kajastab kultuuriväärtuseid ohustava tule ja selle kustutamisel kasutatud vee kahjustusi. Eksponeeritud on museaalid, mida on tabanud tuleõnnetus. Näitusel saab teada, kuidas kohelda tulekahjus kannatada saanud kultuuriväärtuslikke esemeid pärast õnnetust.

Nätsi tuuliku juures tegutsevad päästjad räägivad tuleohutusest ja jagavad näpunäiteid, kuidas tuleõnnetuse puhul käituda.

 

Vaata lisaks siit

Teie arvamus on oluline! Sisukaart