Konserveerimisvaldkond

Maali, puidu ja metalli konserveerimine

Grete Nilp

Maali, puidu ja metalli konserveerimise osakonna juhataja

6464 320, 5120 109

grete.nilp@evm.ee

Ingrid Pihelgas

konservaator

644 6915

ingrid.pihelgas@evm.ee

polükroomia

Marika Mängel

konservaator

644 6915

marika.mangel@evm.ee

maal

Maria Lillepruun

konservaator

644 6915

maria.lillepruun@evm.ee

maal

Üüve Vahur

konservaator

644 6915

yyve.vahur@evm.ee

maal

Tuuli Trikkant

konservaator

644 8647

tuuli.trikkant@evm.ee

pehme mööbel

Viljar Talimaa

konservaator

644 8647

viljar.talimaa@evm.ee

puit

Mart Verevmägi

konservaator

644 8647

mart.verevmagi@evm.ee

puit

Helmut Välja

konservaator

644 8647

helmut.valja@evm.ee

metall

Sille Siidirätsep

Konserveerimis- ja digiteerimiskeskuse Kanut kuraator

646 4320, 5887 3075

sille.siidiratsep@evm.ee

Kristina Aas

konservaator

644 6915

kristina.aas@evm.ee

maal