Avaleht > Maaarhitektuuri keskus > Uudised (maaarhitektuur) > Maaarhitektuuri Keskuse 2014. aasta koolituste ja teabepäevade kava
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Maaarhitektuuri Keskuse 2014. aasta koolituste ja teabepäevade kava

maa-arhitektuur , ökomäss , seminar , koolitus , teabepäev

Maa-arhitektuuri Keskusel on tänavu kavas ligi 30 erinevat koolitust ja teabepäeva. Ja nagu alati, lisandub sinna aasta jooksul ka üllatusi. Tänavu lisanduvad meie traditsioonilistele koolituste teemadele ka täiesti uued, nagu näiteks kaevude puhastamine ja puitpitsi taastamine, käima paneme aga ka tekstiili, paberi ja väiksemate puitesemete hoidmise ja hooldamise teemapäevad. Suur osa meie koolitusi toimub koostöös Muinsuskaitseametiga, aga partnereid on muidugi rohkem.


Selleks, et huvilistel oleks juba praegu võimalik oma plaane kevadest sügiseni paika panna, saab kavaga tutvuda meie ajaveebis: maaarhitektuur.blogspot.com. Võimalikest muutustest ja täiendustest anname jooksvalt teada.

Juba järgmisel nädalal, 15. märtsil alustame oma uue teabepäevade sarjaga. Esimeseks teemaks on kevade ametliku saabumise eel sobilikult taluaaedade kujunemise ja rajamise teema. 20. märtsil vaatame mõttes üle oma riidekappide sisu - kuidas vanu tekstiile hoida ja korrastada.

Terve aasta kava näed sa SIIT.

Teie arvamus on oluline! Sisukaart