Avaleht > Maaarhitektuuri keskus > Uudised (maaarhitektuur) > Kutsume hääletama!
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Kutsume hääletama!

auhind , hääletus

Oleme saanud suure tunnustuse osaliseks - Eesti Vabaõhumuuseum pälvis Maaarhitektuuri Keskuse tegevuse eest Euroopa Liidu kultuuripärandi auhinna / Europa Nostra. Nüüd ootab Euroopa, et annaksime ka oma häältega märku, et koolitusprogramm maamajade omanikele on reaalselt oluline tegevus ja eestlaste jaoks väärtuslik. Seepärast palume osaleda hääletusel.


Hääletada tuleb kolme projekti poolt ja klikkida meilile saadetud lingil, et hääled kinnitada. Protsess võiks olla lihtsam, kuid loodame, et leiad paar minutit selle toimingu jaoks. Abiks on järgnev juhend.

Ava http://vote.europanostra.org/ lehekülg, leia meie projekt „Programme for Owners of Rural Buildings in Estonia, Tallinn, ESTONIA“ (alt seitsmes rida), märgi see ära ringile vajutades ja kliki lehe all paremal „Next vote“. Nimekiri avaneb uuesti, vali teine sümpaatne projekt, vajuta uuesti „Next vote“ ja vali kolmas lemmik. Peale seda saab all paremal juba „Complete“ vajutada ning avaneb leht, kuhu on vaja kirjutada kontaktandmed ja meiliaadress (kaks korda).

On väga oluline, et kirjutad oma meiliaadressi õigesti ja kaks korda, sest meilile tuleb link, millele on tarvis vajutada, et hääled arvesse läheksid.

Hääletamine lõpeb 31. mail.

Suur tänu hääletamast!

Teie arvamus on oluline! Sisukaart