Avaleht > Maaarhitektuuri keskus > Kontakt
Jaga | Trüki

Kontakt

Maaarhitektuuri keskus

SA Eesti Vabaõhumuuseum

Vabaõhumuuseumi tee 12, 13521 Tallinn

 

 

 

Maaarhitektuuri keskus

Kontakt

Rasmus Kask

Maaarhitektuuri keskuse direktor

+372 502 4265

rasmus@evm.ee

Elo Lutsepp

Projektide peaspetsialist

+372 5344 4769

elo@evm.ee

nõustamisvõrgustiku koordinaator

Hanno Talving

teadur

654 9125

hanno@evm.ee

Aune Mark

koolitusprojektide spetsialist

+372 523 8397

aune@evm.ee

koolituste korraldus

Karl Kallastu

teadur

+372 514 4774

karl@evm.ee

Andra Roosmets

Teaduskommunikatsiooni spetsialist

+372 5197 2081

andra@evm.ee

Teie arvamus on oluline! Sisukaart