Kontakt

Dokumenteerimis- ja digiteerimisosakond

Martin Sermat

dokumenteerimise ja digiteerimise osakonna juhataja

646 4320, 5302 1678

martin.sermat@evm.ee

Jaanus Heinla

digiteerija-fotograaf

644 6915

jaanus.heinla@evm.ee

Mari Siiner

projektijuht, digiteerija

646 4320

mari.siiner@evm.ee

Jaak Rand

spetsialist

646 4320

jaak.rand@evm.ee

Kairi Kruus

infospetsialist

646 4320

kairi.kruus@evm.ee

Töösuhe on peatatud.

Martin Siplane

fotograaf

644 6915

martin.siplane@evm.ee

Sille Siidirätsep

Konserveerimis- ja digiteerimiskeskuse Kanut kuraator

646 4320, 5887 3075

sille.siidiratsep@evm.ee

Katrina Saar

Infospetsialist-digiteerija

+372 646 4320

katrina.saar@evm.ee