Kontakt

Dokumenteerimine- ja digiteerimine

Martin Sermat

dokumenteerimise ja digiteerimise osakonna juhataja

646 4320, 5302 1678

martin.sermat@evm.ee

Jaanus Heinla

digiteerija-fotograaf

644 6915

jaanus.heinla@evm.ee

Mari Siiner

projektijuht, digiteerija

646 4320

mari.siiner@evm.ee

Kairi Kruus

infospetsialist

646 4320

kairi.kruus@evm.ee

Töösuhe on peatatud.

Jaak Rand

spetsialist

646 4320

jaak.rand@evm.ee

Martin Siplane

fotograaf

644 6915

martin.siplane@evm.ee

Irma Isabella Raabe

Infospetsialist-digiteerija

+372 646 4320

irma.raabe@evm.ee